Wyniki konkursu o start w Biegu Podhalańskim

Wiemy już, kto wygrał darmowy udział w IX Biegu Podhalańskim. Jury przyznało także jedno wyróżnienie.

Dokładnie miesiąc przed zawodami wspólnie w Biegiem Podhalańskim i Urzędem Miasta Nowy Trag poprosiliśmy Was, byście pokazali na zdjęciu, jak przygotowujecie się do startu. Wśród zgłoszeń przeważały zdjęcia narciarskie: biegówki w mieście na pierwszym śniegu, bajeczne widoki z jakuszyckich tras czy trening na zamarzającej rzecze. Jeden z uczestników czarował pogodę i chyba nieźle mu się to udało, bo wreszcie sypnęło.

 

Jury postanowiło nagrodzić zdjęciowy kolaż Julki, szczególnie za doklejoną rączkę z bicepsem. To czytelny sygnał, że Julka dokładnie przeanalizowała profil trasy biegu pracuje nad wzmocnieniem rąk, by wziąć przykład z najlepszych i przepchać całą trasę.

Głosami internautów zwyciężyło zdjęcie Marka Sadki, przedstawiające trening z pieskami przy -20 stopniach. Zwycięzcy, oprócz bezpłatnego startu na dowolnie wybranym dystansie Biegu Podhalańskiego 6 lutego, otrzymują także czapkę Biegu Podhalańskiego, album „Gorce”, książkę „Droga do Justyny. Historia biegów narciarskich” Daniela Ludwińskiego oraz prezenty od portalu skipol.pl (czapka, opaska, buff).

Dodatkowo jury postanowiło wyróżnić czapeczką Biegu Podhalańskiego i albumem „Gorce” Michała Marczaka za wyjątkową treningową determinację. By móc pobiegać na nartach przez 4 godziny usypywał w ogródku 32 m trasę.

Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i życzymy świetnych wyników podczas startu w Biegu Podhalańskim. A jeszcze tylko do końca stycznia niższa opłata startowa.

zdjęcie: Mateusz Zamojski