Upalny konkurs

Mamy dla Was pierwszy w historii Biegówek pod Tatrami konkurs. Do wygrania album Tatrzańska Atlantyda.

Kilka miesięcy temu, w zdecydowanie przyjemniejszych warunkach pogodowych, wybraliśmy się na narciarską wycieczkę. I zrobiliśmy zdjęcie. Najpierw przyjrzyjcie się mu dobrze, potem zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie chrzęst zmrożonego śniegu pod nartami i smagnięcia mrozu na policzkach. A na koniec przyślijcie odpowiedź na pytanie gdzie dokładnie zostało zrobione to zdjęcie?

DSC_1520-2

Wśród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy wyjątkowy album Tatrzańska Atlantyda Piotra Mazika, przedstawiający zdjęcia tego, czego już nie ma w Tatrach. Choć z racji swej wagi nie nadaje się zbytnio do wachlowania, z tego samego powodu świetnie zastępuje hantle. Mamy nadzieję, że zawarte w nim fotografie i historie, umilą szczęśliwemu zwycięzcy oczekiwanie na zimę.

Na odpowiedzi czekamy do północy w niedzielę, 16 sierpnia 2015 r. Przesyłajcie je mailem na adres biuro[małpa]biegowkipodtatrami.pl, w temacie wpisując „Upalny konkurs”. W treści maila, oprócz poprawnej odpowiedzi, podajcie swoje imię i nazwisko (o dane adresowe poprosimy zwycięzcę). Ogłoszenie wyników we wtorek, 18 sierpnia.

 TatrzanskaAtlantyda