KONKURS: Wygraj start w Biegu Podhalańskim!

6 lutego odbędzie się w Nowym Targu IX Bieg Podhalański. Pokażcie, jak przygotowujecie się do startu i wygrajcie darmowy udział w zawodach.

Do biegu pozostał miesiąc. I choć zima nie pozwalała do tej pory za bardzo szlifować techniki na biegówkach, zapewne nie marnowaliście czasu. Intensywne spacery z kijami nordic walking, biegi, pompki na jednej ręce? A może po prostu specjalna dieta, jak np. jednego z uczestników zeszłorocznej edycji biegu, który w swoim zgłoszeniu napisał: Bardzo lubię ziemniaki z kapustą, a na drugim miejscu lody i kakao. Jakikolwiek jest wasz sposób na sukces, razem z Biegiem Podhalańskim i Urzędem Miasta Nowy Targ zapraszamy Was do zabawy.

Zasady konkursu

Pokażcie na zdjęciu, jak przygotowujecie się do startu w Biegu Podhalańskim. Zdjęcie można przesłać mailem (biuro@biegowkipodtatrami.pl), w wiadomości prywatnej na facebookowym fanpage’u Biegówek pod Tatrami lub zamieścić bezpośrednio na tablicy. Krótki opis mile widziany.

Termin nadsyłania zdjęć mija 21 stycznia (czwartek) o północy. Wszystkie zdjęcia umieścimy w albumie na  facebooku. Przyznane zostaną dwie nagrody. Jedną otrzyma zdjęcie wybrane przez jury, zaś drugą zdjęcie, które uzyska najwięcej polubień. Termin lajkowania zdjęć mija 24 stycznia (niedziela) o 20:00. Wyniki ogłosimy 25 stycznia.

Nagrody: zwycięzcy otrzymają darmowy udział w IX Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II na wybranym dystansie, czapeczkę Biegu Podhalańskiego, książkę Droga do Justyny Kowalczyk. Historia biegów narciarskich Daniela Ludwińskiego oraz album Gorce.
Zwycięzcy w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników proszeni są o kontakt mailowy w celu uzgodnienia dystansu i szczegółów odbioru nagrody.

Wysyłając lub zamieszczając samodzielnie zdjęcie, wyrażacie zgodę na jego opublikowanie w konkursowym albumie na fanpage’u Biegówek pod Tatrami oraz w artykule podsumowującym konkurs; poświadczacie jednocześnie, że jesteście autorami zdjęcia lub macie zgodę na jego wykorzystanie. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub niezamieszczenia zdjęć niezwiązanych tematycznie z konkursem, obraźliwych lub kontrowersyjnych oraz takich, przy których dojdzie do nadużyć związanych z nieuczciwym pozyskiwaniem lajków.

Bieg Podhalański

Jest to drugi po Biegu Piastów największy narciarski bieg masowy w Polsce. Co roku rozgrywany jest na trasach biegowych poprowadzonych na terenie nowotarskiego lotniska oraz Rezerwatu Bór na Czerwonem (opis tras). Zawody odbywają się techniką klasyczną na dystansie 5 km, 15 km oraz 30 km. Zapisy juz trwają!
Szczegółowe informacje o biegu na stronie www.bieg.nowytarg.pl

Biegówki pod Tatrami są patronem medialnym zawodów.

baner_bieg